Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Книжевна вечер со Миха Мацини

November 17, 2017 @ 8:00 pm - 9:00 pm

23116860_1964296610511340_739475536215567731_o

Издавачките куќи „Готен“ од Скопје и „Гога“ од Ново Место, Словенија, ве покануваат на книжевната вечер со словенечкиот писател Миха Мацини.

Details

Date:
November 17, 2017
Time:
8:00 pm - 9:00 pm

Venue

Kino Kultura
Luj Paster 3
Skopje, Macedonia
+ Google Map